KONST / Litografier / Färglitografi 15464450
nr 1546 4450
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Takahashi, Japan. Signerad, numrerad 90/100. Färglitografi, bildmått: 16x11 cm, yttermått inklusive ram: 25x20 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:09:04
300 kr
400 kr
450 kr